REHAU Synego – 6 kamerų sistema

Gyvenant mieste tarp dulkių ir gatvės triukšmo, norisi švaros, ramybės ir šilumos. Ką daryti?

Apklijuoti ir apkamšyti žiemą senus medinius langus ir duris? Bet tai nepagerinis išvaizdos ir nuotaikos.

Išvada akivaizdi – būtina pasikeisti langus į plastikinius REHAU profilio langus, tai nebrangūs, lengvai prižiūrimi ir ilgaamžiai. Jie atsparūs aplinkos poveikiui, pasižymi puikiomis techninėmis charakteristikomis, garso ir šilumos izoliacijos savybėmis.

Plastikinius langus lengva pritaikyti prie interjero ar eksterjero dizaino sprendimų. Juos galima laminuoti (galimos įvairios medžio imitacijos arba vientisos spalvos, iš viso daugiau kaip 20 atspalvių), dažyti daugiau  nei 200 spalvų arba dengti aliuminio dangteliais, kurie taip pat gali būti dažomi įvairiausiomis spalvomis. Vidų bei išorę galima laminuoti ar dažyti skirtingomis spalvomis.

Kodėl „REHAU“ langai?

Jau daugelį metų plastikiniams langams ir durims  profilį sėkmingai gamina vokietijos įmonė REHAU. Nuo pat pradžių įmonė akcentavo savo gaminamo produkto kokybę, nesivaikydami pigesnių komplektuojančiųjų ir kitų sudėtinių dalių. REHAU profilis centralizuotai tiekiamas gamintojų iš Vokietijos jį apdirbančioms įmonėms. Reikia pažymėti, kad REHAU nėra vien gamintojas. Kompanijai priklauso ir polimerų tyrimo institutas kuris kuria, analizuoja ir prižiūri griežtą gamybos receptūrą.

REHAU langų sistemos išsiskiria ne tik ypatingu išoriniu vaizdu – jos reiškia kokybę ir novatoriškų vokiškų technologijų. Produkcija atitinka Lietuvos klimato specifiką, todėl būste su REHAU profiliais efektyviai taupoma energija – langai atsparūs šalčiams ir nebijo karščių. REHAU profilių „receptūros“ išbandytos karštoje Arizonoje ir šaltoje Grenlandijoje.

Langų ir durų spalvos