Apie mus

DEBOMI – sėkmingai Lietuvos rinkoje veikianti, nuolat besiplečianti ir tobulėjanti plastikinių langų įmonė, kurioje dirba profesionali komanda, visada pasirengusi įgyvendinti Jums tinkamiausius sprendimus, pranokdama Jūsų lūkesčius.

Įmonėje dirbantys kvalifikuoti specialistai Jums nemokamai išmatuos bei profesionaliai atliks projektavimo ir montavimo darbus. Kiekvienam savo klientui mes pasiūlysime Jam tinkamiausią variantą už prieinamą kainą, atsižvelgdami į jo individualius pageidavimus bei pasiūlymus. Langų bei durų, masyvo grindų, montavimo, apdailos ir kitus darbus patikėkite šios srities profesionalams.

Pagrindinė firmos veikla: plastikinių langų ir durų iš Vokiško REHAU profilio prekyba ir montažas. Nuo pirmųjų darbo šioje srityje dienų, pagrindinį akcentą kreipėme mūsų pateikiamo produkto kokybei. Nesivaikydami pigiausių produktų ir technologijų iš karto pasirinkome rimčiausias tokių gaminių komplektuojančiąsias ir sudėtines dalis. Visada dirbame tik su vienu iš rimčiausiu profilių gamintoju firma “REHAU”.

Gero atsakingo darbo, darnaus kolektyvo ir sėkmingos firmos veiklos politikos visuma leido firmai pastoviai augti ir tobulėti.