Namų ūkio bendrijoms

Prieš daugiau nei 40 metų pastatyti daugiabučiai gyvenamieji namai jau senai nebekvepia dažais ir naujumu – ne tik pasenęs stogas praleidžia lietaus vandenį, bet ir pro senus langus vėjas išpučia visą šilumą. Ekspertai tirdami namų šilumos pralaidumą pabrėžia, kad net 30-40% šilumos energijos išeina per langus. Todėl žiemą mokame tiek daug už šildymą, o gyvename vos šilčiau nei lauke.

Ką reikėtų daryti, kad Jūsų pinigai neišeitų vėjais? Stiklinkite balkonus ir keiskite senus medinius langus plastikiniais. Remiantis tyrimais nustatyta, kad naujų plastikinių langų termoizoliacinės savybės už senų medinių yra du ir net daugiau kartų geresnės. Vadinasi, Jūs sutaupysite iki 3 kartų daugiau pinigų už šildymą. Siekiant maksimaliai gero rezultato, pasikeisti langus ir įstiklinti balkoną turėtų visi namo gyventojai, tik tada bendra namo šiluma liks name.

DEBOMI komanda daugiabučių namų savininkų bendrijoms gali pasiūlyti:

  • Geriausiai techninius reikalavimus ir vartotojų lūkesčius atitinkančius plastikinius langus;
  • Patikimą balkonų stiklinimą plastikinėmis konstrukcijomis;
  • Garantinį ir pogarantinį plastikinių langų aptarnavimą.

Mes suprantame, kad gyvenant daugiabučiuose namuose svarbu ne tik išsaugoti šilumą, bet ir sutaupyti pinigus, todėl patyrę DEBOMI specialistai padės Jums surasti optimaliausią būdą, kaip gauti didžiausią naudą keičiantis langus ar stiklinant balkoną.

Daugelis daugiabučių namų gyventojų bendrijų jau džiaugiasi pasirinkę mus.

Rašykite info@debomi.lt, skambinkite tel. 8-647 48070. Tikimės malonaus bendradarbiavimo.