Plastikinės durys

PLASTIKINĖS DURYS

VISIEMS METŲ LAIKAMS

ILGAAMŽĖS PLASTIKINĖS DURYS

Plastikinės (PVC) durys saugios, tvirtos, lengviau prižiūrimos nei medinės, metalinės, aliumininės durys. Labai svarbu namo duris rinktis ne tik gražias, bet ir saugias, tvirtas, patogias.

Parduodamos plastikinės (PVC) durys turi visas šias savybes. O kainuoja dažnai pigiau nei medinės ar aliumininės durys, Iš pirmo žvilgsnio sunkiai atskirsite plastikines (PVC), medines ir aliuminines duris, nes visų paviršius atrodo vienodai. Plastikinių (PVC) durų paviršius gali būti įvairių spalvų ir faktūrų, bet jas lengviau prižiūrėti, nereikia dažyti.

ENERGIJĄ TAUPANTIS PASIRINKIMAS

PVC durų pranašumai

Saugo šilumą

Mes gaminame plastikines (PVC) duris, kurios ne tik gerai izoliuoja šilumą bet ir sandarios. Aplink duris yra sandari tarpinė. Slenkstis yra su termine perskyra, todėl neperšąla ir namo viduje nešerkšnija, nerasoja, negadina grindų dangos.

Tvirtos ir nesideformuoja

Mūsų gaminamos plastikinės (PVC) durys gaminamos iš A klasės pirminio (neperdirbto) plastiko profilių. Jos nenusėda, nepersikreipia ir nesideformuoja. Tvirtumą užtikrina uždaros formos plieninė armuotė. Kampuose ji tvirtinama specialiais kampuočiais.

Saugios

Plastikines (PVC) duris gaminame iš specialaus, smūgiams atsparaus kieto plastiko. Durų vyriai yra apsaugoti nuo išardymo, nes tvirtinami į metalinę armuotę. Vyriuose gali būti montuojamos apsaugos, kurios trukdo iškelti durų varstomąją dalį, nupjovus (išardžius) vyrius.

Patogu ir paprasta naudoti

Plastikines (PVC) duris reikia tik išvalyti. Jų nereikia dažyti, lakuoti, jos nesideformuoja nuo drėgmės. Galime pagaminti duris su pritraukėju. Plastikinės (PVC) durys gali būti varstomos į lauką arba vidų, dvivėrės (atidarius abi varčias gaunamas platus praėjimas).

Dizaino galimybės

Galime pagaminti plastikines (PVC) duris, kurių spalva ir faktūra bus tokia pat, kaip plastikinių (PVC) langų. Plastikinių (PVC) durų spalvų yra labai daug: įvairių medžių imitacijos, aliuminio atspalviai.