GEALAN S 9000 PROFILIŲ SISTEMA

S 9000 profilių sistema – inovatyvi kombinuota trigubo sandarinimo profilių sistema langams, lauko ir pakeliamoms-nustumiamos durims. Privalumai:

 1. Galima stiklinti iki 52 mm storio 3 stiklų stiklo paketais, o naudojant STV® stiklinimo technologiją net iki 54 mm storio stiklo paketais.
 2. Siaura profilio matoma dalis ir 15 laipsnių užlaidos nuolydis pabrėžia klasikinį ir nepavaldų laikui sistemos dizainą.
 3.  sandarinimo tarpinės užtikrina dar didesnį sandarumą.
 4. Pritaikyta stiklinimui naudojant stiklo klijavimo visu perimetru technologiją STV®.
 5. 6 vidinės profilio kameros ir didelis profilio montavimo gylis sąlygoja labai geras šilumos ir garso izoliacijos savybes.

Profilių sistema S 8000 yra GEALAN reakcija į langų rinkos tendencijas. Konstruojant šią dvigubo sandarinimo 74 mm montavimo gylio profilių sistemą buvo siekiama optimizuoti ekonomišką ir nesudėtingą langų gamybos procesą naudojant šiuos profilius.

 1. 74 mm montavimo gylis užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją
 2. Didelė vidinė kamera leidžia naudoti plačius plieniniu armavimo profilius
 3. Optimizuota profilių geometrija tausoja gamtą ir taupo išteklius

S 8000 5 kamerų profilis

 • Didelį lango konstrukcijų stabilumą suteikia plataus profilio plieno armatūra pagrindinės lango varčios ir rėmo profilio kameros viduje.
 • Patogi valymui rėmo forma.
 • Siūloma stiklajuosčių formų gausa – nuo užapvalintos iki santūriai kampuotos – suteiks Jūsų langams  nepakartojamą  išskirtinumą.

Lauko ir balkono durų slenkstis patogiam gyvenimui

20 mm aukščio durų slenkstis atitinka šiuolaikinę beslenksčio, pri-taikyto neįgaliesiems būsto statybų koncepciją. Kombinuotas, iš kelių skirtingų medžiagų pagamintas, slenkstis – GEALAN slenksčių iš aliuminio, aliuminio su šilumą izoliuojančia tarpine, patvaraus stiklo pluošto su aukštu šilumos laidumo varžos rodikliu bendros sistemos baigiamasis akcentas. Jis patikimai saugo apatinę durų dalį nuo šilumos praradimo ir taip užtikrina puikius šilumos laidumo rodiklius.

Slenkstis tinka profilių sistemoms, kurių montavimo gylis 74 mm ar 83 mm.

Kelių sandarinimo lygių ir specialios formos dangtelio dėka pasiekiamas aukštas hermetiškumas, nepralaidumas lietui ir vėjui.

Tvirtinant slenkstį prie grindų įvorių angos uždengiamos dekoratyviniais dangteliais.